Ticaretin merkezi Kayseri’den yükselen e-ticaret, dış ticaret ve pazaryerlerinin; yeni yüzü, yeni adı 🎉🛒🎊

  • 2021 yılında kurulan ve kısa zamanda dört bir yana ismini duyuran online alışveriş platformu ve pazaryeri olarak ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanına en hızlı ve en güvenilir şekilde gönderiyor kalite kokan ürünlerimiz ve daima güler yüzlü ekibimizle size en iyi şekilde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
  • Aldagelsin.com ekibi olarak size her an, her konuda yardımcı olabilmemiz için bize telefon ve maille ulaşabilirsiniz. Soru ve sorunlarınızın için günün her saatinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

    Klişeleşen kaliteyi uygun fiyata bulmak cümlesini gerçeğe dönüştürmek için pazaryerimize göz atmalısınız.

Misyon & Vizyon

  • Tüm müşterilerimizin yaşamını güzelleştirmek ve kolaylaştırmak.

    İhtiyaçları en hızlı şekilde karşılamak.
    Başta logomuzdaki gülen adam figürünün temsil ettiği hoşgörünün, hızın, yenilikçiliğin, güvenilirliğin, saygınlığın ve de devamlılığın sembölü olmak.

  • Ticaretin menbağı Kayseri’de doğan ve kök salmaya başlayan aldagelsin.com olarak ilkemiz; kaliteden ödün vermeden, bu ismi dillere pelesenk edip, öncü ve saygın şekilde markalaşarak globalleşmek.

marka tescil belgeleri

 

tasarım tescil belgeleri

Google

Aldığım ürünlerden bu kadar memnun kalacağımı hiç düşünmemiştim hem aldığım ürünlerden hemde müşteri memnuniyeti çok güzel herkese tavsiye ederim 👌👌

Trendyol

Ürün aynı gördüğünüz gibi çok güzel üstelikte içinde faturayı göndermişler firmaya çok çok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ediyorum

N11

Satıcı ilgiliydi değişim yapması benim için çok iyi oldu tavsiye ederim kaliteli uygun ürün

Hepsiburada

Çok özenli paket yapılmış. Teşekkür ederim 😊